Haberdar olmak için lütfen sistemimize kayıt olun...
 

KMA HAKKINDA BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Kilerci Motorlu Araçlar Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti, OCAK 2008 yılında motosiklet sektöründe çeşitli yedek parça grupları ile dünyaca ünlü markaların tek yetkili Türkiye ithalatçısı olarak faaliyete başlamıştır. Ülkemizde hızla büyüyen motosiklet sektöründe bulunan boşlukları her geçen sene biraz daha kapatmayı başaran KMA ( Kilerci Motorlu Araçlar ) günümüze kadar Türkiye’de marka bilinirliği, güven, stok ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöre yön veren firmaların başında yer almayı başarmıştır.


KMA Türkiye pazarına ithalatını yapmakta olduğu ürün gruplarında öncelikle kalite, çeşit, stok ve global bilinirlik aramaktadır.

İthalatını yaptığımız markalar ve ürünler; EBC Brakes, bir İngiliz şirketi olan Freeman Automotive markasıdır, global bir üretim ağı olan şirket ürünlerinin %60’lık kısmını İngiltere’de %30 luk kısmını ABD’de %10'luk kısmını ise İtalya’da yapmaktadır. 1978'den itibaren markalaşan şirket dünyanın en kaliteli fren balatalarını ve fren disklerini üretmektedir. EBC markasının en önemli özelliği kaliteden sonra dünyanın en geniş fren balata çeşitlerini üretmesidir. KMA’nın son altı senede bu noktaya gelmesinin sebeplerinden biri ise EBC gibi stratejik bir markayı pazarda iyi kullanmasıdır. DID, bir Japon markası ve aynı zamanda günümüzdeki HONDA, YAMAHA, SUZUKI, KAWASAKI ve hatta bir İtalyan markası olan DUCATİ markasının da üretim bandında orijinal ekipman olarak kullanılan, MOTO GP Yamaha takımında "Doctor" Valentino Rossi'nin ve dünya çapında kullanıcıların motosiklet pazarında en çok tercih ettiği zincir markasıdır. ESJOT, Alman şirketi olan ve aktarma dişlilerinde dünyanın en geniş üretim çeşitliliğine sahip ve aynı zamanda ürünlerinde A kalite Alman çeliği kullanan bir markadır, günümüzde BMW ve KTM gibi dünyaca ünlü markalar motorlarında ESJOT markasını tercih etmektedirler. KMA bahsi geçen markaların dışında İtalya’dan ATHENA, ( Avrupa'nın en büyük conta üreticisi FİAT, ALFA ROMEO, MASERATİ, FERRARİ ve Avrupa'da üretilen bir çok motosiklet markasının tercihidir ) BRAKING, ( ikinci fren balatası ve fren diski markamız) SURFLEX ( 60 senelik debriyaj üreticisi) gibi markaları ithal etmekte, bunun  dışında birer İngiliz markası olan GOODRIDGE çelik fren hortumlarının ve HIFLOFILTRO yağ ve hava filtrelerinin de Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve ana dağıtıcısıdır.
Kalite, çeşit, stok ve hizmet esaslı olan şirketimiz bugün çok önemli müşteriler ile çalışmaktadır. 
SUZUKI Türkiye Pazarlama AŞ, Z MOTO KAWASAKİ Türkiye İthalatçısı ( bir HABAŞ Holding Kuruluşu ), Türkiye’de bulunan çok sayıda HONDA ve YAMAHA yetkili servisleri ve özel servisler. BMW, PIAGGIO VESPA, SYM, KYMCO, KTM, HARLEY, DUCATI, APRILLA ve benzer markaların yetkili servisi olan  yüzlerce servis ve mağazalar, İstanbul il emniyet müdürlüğü, Diyarbakır il emniyet müdürlüğü, Çorlu il emniyet müdürlüğü, Mardin il emniyet müdürlüğü gibi devlet kurumları. Şirketimiz İstanbul Maslak merkezli kurulmuş olup, Temmuz 2014 itibari ile merkez ofisimiz ve ana depomuz Kavacık'taki ana ofis binamıza taşınmıştır. 2013 yılında motosiklet sektörünün kalbi olan Kadıköy ilçesinde satış, pazarlama ve dağıtım yapma amacı ile Kadıköy, Hasanpaşa şubesini açmıştır.  Hasanpaşa mağazamız ile aynı paralelde hizmet sunabilmesi hedefiyle, bir mağazamızı da Şirinevler'de 2014 sonunda hizmete sokacağız. Bu sayede Kilerci Motorlu Araçlar E-5 hattında Kadıköy ve Şirinevler'de, 2. Köprü hattında Maslak ve Kavacık'ta toplam 4 noktada motosiklet sektörününe ve kullanıcılarına hizmet verecektir.

Şirketimizin bünyesinde bulunan ürün çeşitliliği büyümeyi sürdürecektir, bundan sonra Türkiye genelinde bulunan 450yi aşan bayi ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gereken yeni ürün çeşitlerini ve markaları getirmeye devam edecektir